Home Новини MeetUp: Українсько-німецькі зустрічі
formats

MeetUp: Українсько-німецькі зустрічі

Цього навчального року нашій об’єднаній групі з п’ятьох студентів Спільного українсько-німецького факультету машинобудування НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» та п’ятьох студентів Чорноморського національного університету імені Петра Могили (м. Миколаїв) випала нагода взяти участь у міжнародному проекті «Wendeerfahrungen in Deutschland und in der Ukraine» у рамках програми «MeetUp. Українсько-німецькі зустрічі з молоддю».

FB_IMG_15070089172013776

23-го вересня ми прибули до міста Берлін, де зустрілися з нашими німецькими товаришами по проекту з Потсдамського університету. Перебування у Берліні було не тривалим, лише тиждень, але дуже насиченим. На цей тиждень було заплановано дуже багато тематичних екскурсій містом, семінарів з організації виставок, зустрічей з людьми, які були свідками та учасниками різноманітних подій на межі 80-90-х років. Окрім цього було виділено багато часу для спілкування з німцями та обговорення виставки, яку наша об’єднана група повинна презентувати після українського тижня проекту у березні 2018 року в Києві, Миколаєві та Потсдамі.

525f1afed4b4f69dd93d4e22db615c5e.0[1]

Протягом тижня ми об’єднались у невеликі тематичні групи та наприкінці представили свої уявлення щодо експонатів, пов’язаних з життям та побутом українських та німецьких громадян у 80-90-х. Креативні ідеї, представлені учасниками проекту, були схвалені керівниками та іншими студентами-учасниками.

25def8fe7398f7ac42b46010a260bae9.0[1]

Завдяки цьому проекту ми познайомилися з новими людьми – німецькими студентами, цікавими очевидцями подій, поповнили наші знання про німецьку культуру, історію певного періоду, дізналися багато нового. І, хоча графік проекту був доволі напруженим, ми знаходили час для прогулянок вечірнім Берліном, для спілкування з нашими товаришами з Німеччини на різноманітні теми, а також просто цікаво та з користю для всіх учасників провели час.

Katja Kirianova, Artem Maidanovych, Віктор Артюшенко, студенти 4-го курсу СУНФМ

 


2024 © СУНЦМ