Home Історія

Історія

З метою подальшого розвитку співробітництва 27 травня 2002 року було створено Спільний Українсько-Німецький Факультет Машинобудування (СУНФМ) Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського” та Магдебурзького технічного університету ім. Отто-фон-Геріке (м.Магдебург, Німеччина).

Основним завданням Спільного Українсько-Німецького Факультету Машинобудування стала підготовка висококваліфікованих фахівців, необхідних для інтеграції України в європейську та світові спільноти, які:

– володіють німецькою (європейською) системою управління якістю, сертифікації машинобудівної продукції і виробництва, атестації спеціалістів;

– мають ґрунтовні знання в галузі наукоємних технологій машинобудування;

– знайомі з виробництвом передових підприємств та компаній Німеччини;

– вільно володіють німецькою мовою;

– працюють з технічною документацією машинобудування України та Німеччини та можуть самостійно її створювати.

Створення Спільного Українсько-Німецького Факультету Машинобудування дозволило інтегрувати наукові школи українського та німецького університетів для виконання спільних науково-технічних програм та проектів.

Після закінчення навчання наші випускники отримують рівень володіння німецької мови В2 у відповідності до Спільної європейської мовної програми. Вони мають змогу проводити наукові дослідження, з подальшою публікацією отриманих результатів в провідних наукових виданнях світу українською та німецькою мовами.

Програма подвійного диплому на СУНФМ фінансується Німецькою Службою Академічних Обмінів (DAAD) з 2002 року в рамках програми “Німецькомовний навчальний процес”. З 2009 року в штаті СУНФМ на постійній основі працюють лектори DAAD, які з 4-го року навчання проводять поглиблену підготовку з німецької мови, культорології та країнознавства.

Декани СУНФМ:

Яворовський Вадим Миколайович

к.т.н., доц.

перший декан

Халімон Олександр Павлович

к.т.н., доц.

другий декан

Яхно 1 Яхно Богдан Олегович

к.т.н., доц.

третій декан



2022 © СУНЦМ