Home Новини Студентська наукова конференція на Спільному українсько-німецькому факультеті машинобудування
formats

Студентська наукова конференція на Спільному українсько-німецькому факультеті машинобудування

Published on Friday May 29th, 2015

1

19 травня в Національному технічному університеті України «КПІ» на Спільному українсько-німецькому факультеті машинобудування відбулася студентська наукова конференція на тему «Studentenkonferenz zur Präsentation von jahres- und Abschlussarbeiten».

Конференцію було відкрито знайомством  з новим координатором Спільного українсько-німецького факультету машинобудування від Магдебурзького університету ім. Отто-фон-Геріке (ФРН) професором Інгольфом Бемом, який підкреслив надзвичайну важливість подібних заходів, акцентував необхідність та доцільність їх проведення для студентів спільного факультету.

Учасниками науковій конференції були студенти 3, 4 курсу СУНФ та цьогорічні випускники спільного факультету з доповідями та презентаціями своїх дисертаційних магістерських робіт. Саме такі заходи якнайкраще сприяють отриманню студентами необхідної практики у сфері застосування новітніх інженерних технологій. На конференції було представлено понад 20 доповідей.

Проведена наукова конференція для студентів спільного факультету є дуже важливим кроком на шляху розуміння складності і перспективності обраної професії, наявності тісного зв’язку між навчальним процесом та подальшим застосуванням і розвитком здобутих студентами знань.

За матеріалами конференції видано збірник тез її учасників.

Zbirnik_final_14-05-2015

 


2024 © СУНЦМ