Home Новини Спільному факультету машинобудування 10 років!
formats

Спільному факультету машинобудування 10 років!

12-05-30

У залі Вченої ради НТУУ «КПІ» відбулися урочистості з нагоди десятої річниці з дня створення Спільного українсько-німецького факультету машинобудування НТУУ «КПІ» та Університету Отто-фон-Геріке м. Магдебурга (Федеративна Республіка Німеччина).

В урочистих заходах узяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні доктор Ганс-Юрген Гаймзьот, голова правління Німецького Економічного Клубу, керівник представництва фірми Е.ОN Ruhrgras AG Гільмар Енке, ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський, проректор Університету Отто-фон-Геріке м. Магдебурга Йенс Штракельян, декан-засновник Спільного факультету професор Гельмут Чьоке, декан Спільного факультету Олександр Халімон, керівництво НТУУ «КПІ», працівники Спільного факультету, студенти та аспіранти.

«Сьогодні ми відзначаємо десятиліття Спільного українсько-німецького факультету машинобудування. Його створення і діяльність – один з перспективних напрямів співпраці КПІ з німецькими університетами, – наголосив у своєму виступі ректор НТУУ «КПІ» Михайло Згуровський. – Проект став яскравим прикладом утілення в життя положень Болонської декларації, виконання яких сприяє розвитку студентської мобільності та долученню нашої молоді до європейської освіти».

Ювілей Спільного факультету став гарною нагодою для вручення проректору (точніше, з 16 травня цього року – вже ректорові) Університету Отто-фон-Геріке Йенсу Штракельяну диплома почесного доктора ММІ НТУУ «КПІ». Цього звання він був удостоєний рішенням Вченої Ради Механіко-машинобудівного інституту від 24 квітня 2012 року.

Відзначення першого ювілею Спільного факультету також збіглося в часі з черговим випуском його магістрів, тож дипломи випускникам факультету вручили посол Німеччини Ганс-Юрген Гаймзьот разом з представниками Університету Отто-фон-Геріке.

 


2022 © СУНЦМ