Home Новини Мовна практика в Німеччині 2018
formats

Мовна практика в Німеччині 2018

Літо для групи СФ-61 розпочалося з мовної практики, яку ми проходили в Магдебурзі. Після двох успішних років навчання на основному та спільному факультетах, ми отримали можливість вдосконалити свої знання німецької мови в Німеччині, в університеті Отто-фон-Гьоріке.
По приїзду нас поселили в «Gästehaus», що означає дім для гостей. Там ми мали все необхідне для проживання, кімнати були чистими та охайними.
З понеділка ми розпочали своє навчання. Наші заняття були структурованими та пізнавальними. Ми багато спілкувались з викладачами на різні теми та проходили матеріал, який був у наших підручниках. Щотижня, окрім виконання домашнього завдання, ми писали твір на задану тему, а також виступали із доповідями. В кінці кожного пройденого розділу у підручнику, ми писали тест. За місяць ми мали змогу попрацювати з трьома викладачами: пані Тренкман, паном Хельдом та паном Дункелем. Вони були досвідченими та цікавими, розповіли нам багато корисного та пізнавального. В кінці практики ми писали доповідь на тему: «Університет Отто-фон-Гьоріке. Історичне та сучасне значення університету для Магдебурга». Це була доповідь до якої всі підійшли серйозно та відповідально. Нашою задачею було не лише розкрити тему, а й продемонструвати свої набуті навички. На щастя всі зробили це успішно. В кінці практики ми отримали сертифікати про рівень знання мови.
Та не завжди ми сиділи над книжками, словниками та перекладачами. В нас було достаньо вільного часу, якого вистачало на розваги та подорожі. Наше знайомство з Німеччиною ми звичайно ж розпочали з Магдебурга. Попри те, що це місто вважається відносно невеликим, тут є на що подивитись. Воно має дуже цікаву історію та свої визначні місця. Також ми відвідали й інші міста: Гамбург, Вольфсбург, Лейпциг та Дрезден. Ми ходили у музеї, насолоджувалися атмосферою та архітектурою, намагалися зав’язати розмову з місцевими жителями та куштували різні страви німецької кухні.
Ми набули безцінного досвіду, знань та навичок під час цієї поїздки, отримали неймовірну кількість вражень, зав’язали нові знайомства і звичайно досягли своєї мети у покращенні знань німецької мови.

Тетяна Щербань, студентка 3-го курсу СУНФМ

 

 


2022 © СУНЦМ