Home Новини Конференція студентів СУНФМ з презентаціями курсових та випускних робіт німецькою мовою
formats

Конференція студентів СУНФМ з презентаціями курсових та випускних робіт німецькою мовою

DSC07366DSC07371IMG_20160524_12271094224 i 25 травня 2016 року відбулась друга студентська конференція, на якій студенти спільного факультету машинобудування представляли свої випускні та курсові роботи. Цю конференцію було організовано Спільним факультетом машинобудування КПІ та Анею Ланге, лекторкою DAAD (Німецька служба академічних обмінів).

Всього в конференції прийняли участь 32 студенти трьох курсів з механіко-машинобудівного інституту, інженерно-фізичного факультету та зварювального факультету. На початку конференції виступили 2 студенти 6-го курсу з презентаціями своїх магістерських робіт, які вони вже захистили в м. Магдебурзі, Німеччина. На конференції був присутній д-р Бем, координатор навчальної програми в Магдебурзі. Після 6-го курсу свої бакалаврські роботи презентували 12 студентів 4-го курсу, які вони захищатимуть у червні. 25-го травня відбулася остання частина конференції, на якій студенти 3-гокурсу презентували свої курсові роботи. Всі доповіді та презентації були німецькою мовою. Раніше на заняттях студенти обговорювали, як робити доповіді німецькою мовою, як починати, як робити презентацію і що потрібно виділяти.

Для студентів, які хочуть вчитися в Німеччині, в Магдебурзі, конференція була добрим тренінгом. Вони мали змогу почути інших доповідачів, щоб побачити, чим займаються колеги. Всі студенти вивчають машинобудування, матеріалознавство та зварювання на різних факультетах КПІ. Для них співпраця є дуже важливою, а для координатора з Німеччини було важливо знати, що досліджують українські студенти.

Лектор DAAD Аня Ланге

Збірник

 


2022 © СУНЦМ