Home Новини Візит делегації DAAD
formats

Візит делегації DAAD

В рамках проведення акредитації Спільного Українсько-Німецького Факультету Машинобудування з 25 по 29 квітня 2017 року відбувся візит представників Німецької служби академічних обмінів (DAAD) у складі директора департаменту проектів співпраці в Європі, південному Кавказі та середній Азії, доктора Рандольфа Обершмідта (голова комісії, DAAD, Бонн), доктора Клауса Ралля, професора технічного університету Гамбург-Харбург, доктора Франка Ґольчевського, професора університета Гамбурга. Супроводжували комісію керівник інформаційного центру DAAD в Україні, доктор Ґізела Ціммерманн, керівник навчально-методичного відділу СУНФМ, лекторка DAAD Аня Ланге та головний координатор СУНФМ в Магдебурзькому університеті ім. Отто фон Геріке, доктор Інгольф Бем.

В ході візиту відбулася зустріч німецької делегації з першим проректором КПІ ім. Ігоря Сікорського, академіком Якименком Ю.І. та деканами базових факультетів СУНФМ. В ході зустрічі було обговорено ряд питань стосовно популяризації технічної освіти в Україні та світі, можливостей отримання високоякісної освіти в Німеччині та визначено напрямки та перспективи подальшої взаємної співпраці.

Під час візиту німецькі гості провели зустрічі зі студентами другого, третього та четвертого курсу, також відвідали відкриту лекцію Марини Христич зі студентами першого курсу. Всесвітньовідомий історик, автор багатьох праць, в тому числі й про історію України початку ХХ століття, Франк Ґольчевський відзначив дуже високий рівень володіння німецькою мовою, відкритість та комунікабельність студентів СУНФМ.

Відомий в технічних колах фахівець в галузі мехатроніки та промислової автоматизації Клаус Ралль під час перевірки стану матеріально-технічної бази, яку використовують студенти СУНФМ та в ході якої було оглянуто навчальні лабораторії NICMAS, Festo, навчальні центри Боїнг-Прогрестех та HAAS, акцентував увагу на тому, що не дивлячись на дуже високий технічний рівень лабораторій, потрібно безперервно самовдосконалюватись та розвиватись.

По завершенню візиту, керівник акредитаційної комісії Рандольф Обершмідт подякував за теплий прийом та відкритість керівництва СУНФМ та висловив щирі сподівання суттєвого розширення співпраці з Отто фон Геріке університетом та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

IMG_20170428_113001

 


2022 © СУНЦМ