Twitter YouTube
Home Випускники

Випускники

Михайло Гончаренко Інженерно-фізичний факультет

Кафедра високотемпературних матеріалів та порошкової металургії

2009
Олексій Климов Механіко-машинобудівний інститут

Кафедра інтегровних технологій машинобудування

2009
Сергій Краснорутський Зварювальний факультет

Кафедра зварювального виробництва

2009
Дмитро Піркл Механіко-машинобудівний інститут

Кафедра конструювання верстатів i машин

2009
Петро Ткачук Механіко-машинобудівний інститут

Кафедра динаміки і міцності машин та опору матеріалів

2009
Вероніка Щирська Інженерно-фізичний факультет

Кафедра високотемпературних матеріалів та порошкової металургії

2009
Артем Зінов Механіко-машинобудівний інститут

Кафедра технології машинобудування

2010
Денис Джумик Механіко-машинобудівний інститут

Кафедра технології машинобудування

2010
Павло Липовка Механіко-машинобудівний інститут

Кафедра конструювання верстатів i машин

2010
Олена Ковальська Механіко-машинобудівний інститут

Кафедра лазерної техніки і фізико-технічних технологій

2011
Павао Одак Механіко-машинобудівний інститут

Кафедра лазерної техніки і фізико-технічних технологій

2011
Ігор Зозуля Механіко-машинобудівний інститут

Кафедра прикладної гідроаеродинаміки і механотроніки

2011
Наталія Шевчук Механіко-машинобудівний інститут

Кафедра конструювання верстатів i машин

2011
Антоніна Шинкарьова Зварювальний факультет

Кафедра інженерії поверхні

2011
Ганна Редзюк Інженерно-фізичний факультет

Кафедра металознавства та термічної обробки

2011
Марк Табурянський Механіко-машинобудівний інститут

Кафедра технології машинобудування

2012
Анна Федорова Інженерно-фізичний факультет

Кафедра металознавства та термічної обробки

2012
Олексій Шерепенко Зварювальний факультет

Кафедра зварювального виробництва

2012
Kotvytskyi-Myronets Ростислав Котвицький-Миронець Зварювальний факультет

Кафедра зварювального виробництва

2012
Обруч Олександр Обруч Зварювальний факультет
Кафедра зварювального виробництва
2013
Даниленко Святослав Даниленко Механіко-машинобудівний інститут
Кафедра конструювання верстатів i машин
2014
Martov Едуард Мартов Механіко-машинобудівний інститут
Кафедра інтегрованих технологій машинобудування
2014
Тишкевич Юрій Тишкевич Механіко-машинобудівний інститут
Кафедра технології машинобудування
2014
Martov Володимир Болбут Інженерно-фізичний факультет
Кафедра високотемпературних матеріалів та порошкової металургії
2014
Жук Вероніка Жук Зварювальний факультет
Кафедра електрозварювальних установок
2014
Дмитро Борисенко Механіко-машинобудівний інститут
Кафедра інтегровних технологій машинобудування
2015
Popil Наталія Попіль Зварювальний факультет
Кафедра зварювального виробництва
2015
Лисенко Анатолій Лисенко Зварювальний факультет
Кафедра зварювального виробництва
2015
Анастасія Зворикіна Зварювальний факультет
Кафедра зварювального виробництва
2016
Кобзаренко Дмитро Кобзаренко Механіко-машинобудівний інститут
Кафедра технології машинобудування
2016
Андрій Зелінко Механіко-машинобудівний інститут
Кафедра технології машинобудування
2016
Кобилінський Юрій Кобилінський Інженерно-фізичний факультет
Кафедра металознавства та термічної обробки
2016
Новохацький Анатолій Новохацький Механіко-машинобудівний інститут
Кафедра технології машинобудування
2016
Popovych Ольга Попович Інженерно-фізичний факультет
Кафедра металознавства та термічної обробки
2016
Каплуненко Денис Каплуненко Інженерно-фізичний факультет
Кафедра металознавства та термічної обробки
2016
Сазонов Владислав Сазонов Механіко-машинобудівний інститут
Кафедра прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки
2017
Софія Яковлева2 Софія Яковлева Механіко-машинобудівний інститут
Кафедра прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки
2017
Філюрський Андрій Андрій Філюрський Механіко-машинобудівний інститут
Кафедра прикладної гідроаеромеханіки і механотроніки
2017


2017 © Спільний факультет Машинобування